Yeni Sezonda Erkek Modası

Yeni sezona girdik. Artık eski dönemlerin aksine herkes modayı takip ederek yeni trendlere göre sezon alışverişlerini yapıyor. Özellikle kadınlar yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde ince eleyip sık dokuyorlar. Yeni sezonda yeni trendler nelerdir? Hangi renkler daha çok tercih edilir? Yeni sezon kombinleri nelerdir? Ödevlerine iyi çalışan kadınlar mağazalara girdikleri anda evdeki kıyafetleri veya alacakları kıyafetleri hemen birbiriyle kombinler. Fakat erkekler için aynısını söylemek pek mümkün değildir. Küçük bir oranda istisnalar olsa da erkeklerin alışveriş ve moda anlamında çok iyi olduğu söylenemez. Bu sebeple bir erkek kötü giyiniyorsa alışverişini kendisi yapıyordur, iyi giyiniyorsa alışverişe bir kadınla çıkmıştır diyebiliriz.erkek modası, yeni sezonda erkek modası nasıl olacak, 2017 erkek modası

Bir Kadına Danışmak

Pek çok erkek için modayı takip etmek, internetten kıyafet bakmak, mağazaları gezerek uzun uzun alışveriş yapmak çok sıkıcı ve vakit kaybı anlamına gelir. Erkekler alışveriş yaparken gezmek yerine gezerken alışveriş yaparlar. İstisnai durumların dışında mağazaya girilir ve ayrıntılı düşünmeden bir ürün beğendiyse alınır.  O ürün de ya sezon trendlerine uygun değildir ya da mevcut kıyafetlerle iyi kombin edilemez. Bunun dışında kendi alışverişini yapan ve oldukça sık giyinen beylere lafımız yok.

Bu konuda bu kadar konuştuktan sonra erkeklere biraz yardımcı olalım ve yeni sezonda erkek trendlerinden biraz bahsedelim.

Yeni Trendler

Yeni sezonda erkek giyimde gerek gömleklerde gerekse tişörtlerde basic modeller daha çok göze çarpıyor. V yaka tişörtler yerini sıfır yaka ve bisiklet yakaya bırakmış gibi görünüyor. Ayrıca kot gömlek bu sezon da raflardaki yerini aldı. Pantolon olarak da geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda da slim fit modası devam ediyor. Mağazalarda boru paça ve düz paça bulmak zor.

Erkek aksesuarlarından bahsedecek olursa da taşlı ve deri bileklikler spor tarzı benimseyen beyler için yine gözde bir detay. Saatler ise göz dolduran kocaman modeller depolara giriyor. Yerine daha küçük ama oldukça şık modeller görüyoruz.

Sıcak yaz günlerine uygun olarak daha çok açık renkler göze çarpıyor. Geçen sezonda gördüğümüz pastel mat ve soluk renklerin daha canlı ve göze hitap eden tonları yeni sezonda kendini gösteriyor.

Related posts

Leave a Comment