Vajinanızın Renginden Memnun Musunuz?

Vajina Beyazlatma İşlemi Nedir?

 Vücudun geneli gibi genital bölgede de zamanla değişimler olmaktadır. Bunlardan biri de vajina renginin bazı nedenlerle zaman içerisinde koyulaşması, esmerleşmesidir. Başlarda rahatsız etmeyecek kadar olan renk değişmesi ilerlemeye devam edip siyahlaşmaya başlayarak rahatsız edici bir görüntü oluşturabilir. Cinsel yaşam için oldukça önemli olan bu estetik durumu, kadınları vajina beyazlatma işlemine yönlendirmektedir. Hamilelik döneminde artan östrojen hormonu salınımıyla birlikte vajina renginde koyulaşmalar başlayabilir. Bunun dışında ağda, epilasyon gibi işlemler de zamanla bu kararmayı yapabilmektedir. Bu tip çevresel etkiler sebebiyle rengi koyulaşan vajina için çeşitli kozmetik ürünleri, kremler satılmaktadır. Fakat genital bölgenin hassasiyeti için bu yöntem çok tercih edilmemektedir.vajina beyazlatma, vajina rengi açma, vajina rengi nasıl açılır

 Lazerle Vajina Beyazlatma

 Kozmetik ürünlere nazaran daha hızlı da sonuç veren bu yöntem, sağlık açısından da sakıncası olmadığından oldukça tercih edilmektedir. Lokal anestezi ile 15 20 dk. Arası süren bu işlemde, lazer ışınlarıyla bölgede kararmaya sebep olan hücreler tahrip edilerek bölgeye beyazlatma işlemi uygulanır.

 Dudak Kaldırma İşlemi Ne Kadar Sürer?

 Günümüzde en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biri de dudak kaldırma işlemidir. İnsanların ilk ve en sık iletişimi yüz yüze kurmaları sebebiyle kendilerinde en dikkat ettikleri nokta yüzleridir. Yüz estetiğinde, iletişimde ve cinsellikte de önemi büyük olan dudaklar için estetik kaçınılmazdır. Estetik operasyonlardan biri olan dudak kaldırma işlemi de sık tercih edilen yöntemlerden biridir. İşlem lokal anestezi ile 15-20 dk. sürer. Bölgeye dolgu işlemi yapılarak 2. seans için randevu alınır. 5-6 ay arasında yapılan 2. seansla birlikte dudaklar istenilen görüntüye kavuşacaktır.

 Boyun Germe İşlemi Sonrası İz Kalır mı?

 İnsan vücudunun yerçekimine karşı gelememesinin sonucunda vücudun belli bölgelerinde sarkmalar meydana gelir. Özellikle boyun bölgesinde yaşlanmaya bağlı oluşan sarkma, büzülme gibi durumlar sık görülenlerdendir. Bu durum boyun germe işlemi ile çözülebilmektedir. Yaklaşık 3 saat süren bir operasyonla boyun derisi ve kasları ayrılıp, kasların çekilerek daha yukarıda bir noktaya sabitlenmesi ile işlem tamamlanır. Boyun germe işlemi için operasyon kesisi kulak arkasından yapıldığı için işlem sonrasında görünürde herhangi bir ize rastlamazsınız.

Related posts

Leave a Comment