Paintballda Silahlar Nasıl Kullanılır?

Oyun içinde verilecek silahlar farklı modellerde yer almaktadır. Bu yüzden hepsinin kullanımı farklıdır. Kalibre olarak daha fazla mermi kapasiteli olan silahların hızı, atış gücü ve alacağı mermi sayısı daha fazladır. Bu yüzden büyük kişilerin kullanması uygun olacaktır. Daha düşük kalibrede kullanılan silahlar genellikle klasik kullanımlı ve atış gücü zayıf silahlardır. Ancak oyun içinde bunu sizin fark etmeni mümkün değildir. Bunu ancak profesyonel oyun oynayana kişiler bilebilir. Uzman kişilerin anlatımlarını dikkatle dinleyerek silah konusunda gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Silahların tamamı emniyet kilidi ile korunaklı halde sizlere verilecektir. Bu kilitleri açıp kapama özelliğini yine bu kişilerden alacaksınız. paintball silahları, paintball silah kullanımı, paintballda silahlarEmniyet kilidiniz kapalı olduğunda silahınız ateş etmez. Silahlarınızı oyun başlamadan yapacağınız uygulamalı talimde isterseniz açarak deneyebilirsiniz. Kilitler genellikle sol tarafta basık bir şekilde bulunmaktadır. Kilidin açık olup olmadığını kırmızı şeritler yardımı ile kontrol edebilirsiniz. Emniyet tetikleriniz olası değme ve sert hareketlerde kendiliğinden kapanabilir. Sorun yaşadığınız fark etiğinizde yine ellerinizi kaldırarak vurulmadan hakemin yanına giderek soruna çözüm bulabilirsiniz. En kaliteli silahlar ile paintball oyna hayatınızda teslimiyetçi olma ruhunuzu açığa çıkaracak. Oyunlar içindeki performansınız gösterdiğiniz taktiklerle daha da artacaktır. Takımınız için takım kaptanı seçerek oyuna bir başlılık uygulayabilirsiniz. Silahların aynı modelde seçilmesi de eşit olmak adına yapılacak güzel bir davranış olacaktır. Zaten mermileri başta herkesin aynı olacaktır.

Randevu İçin Nasıl Ulaşabilirim

Her oyun için alacağınız randevuları paintball İstanbul olarak biz vermekteyiz. İletişim adresimiz internet sistemi içinde kolaylıkla tanımlanacaktır. Kahkahalar ile dolu bir günü geçirmek için hemen tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. İlgili olan çalışanlarımız yardımı ile yapacaklarınızı kolaylıkla anlayabilir ve yerinizin nasıl bir yer olduğunu öğrenebilirsiniz. Etrafı korunaklı oyun alanı en mükemmel dekorasyon malzemeleri ile capcanlı olarak yapacağınız oyun için sizleri bekliyor. Bariyerler ve kaleler son derece titiz bir çalışma ile konumlandırılmıştır. Havanın kapalı olduğu zamanlarda dışarda yapmak istemediğiniz oyunlarınızı erteleyebilir ya da kapalı alanlarımızda oynayabilirsiniz. İstanbul merkez olmak üzere birçok yerde bulunan farklı sahalarımızda kendinize en yakın olan seçimi yapabilirsiniz. Katılacağınız katılıma göre de ayarlanabilecek sahalar oyunlarınızı sergilemekte olanaklar sunacaktır. Sistem içinde süreniz ve zamanınız belli olduğundan kimse yeriniz oyuna çıkamaz. Grup olarak müracaat edeceğiniz oyunlar için grup sayınızı söylemelisiniz.

Hangi Seansları Ne Kadar Fiyata Tutabiliriz

Sabah 8:00 itibari ile başlayan seanslarımız gece saat 1:00’a kadar sürmektedir. İstediğiniz zaman aralığında kullanabileceğiniz seanslarımız için gece ve gündüz tarifeleri aynı olacaktır. Seanslar ikişer saat aralıklarla belirlenmiştir. Her oyun verilen süre 2 saattir. Ancak ki seansı birleştirerek oyuna devam edebilirsiniz. Hatta gece geç saatler için özel randevular alarak oyu oynama fırsatınız da var. Zamanı bahane etmeniz için gerekli olan her kolaylık sunulmuştur. Fiyatlar kişi başı 30 TL olarak belirlenmiştir. Farklı bölgelerde farklı fiyatlar da olabilir. Bu kullandığınız silahların kalitesine ve alanın genişliğine göre de değişecektir. Her seans aralarında mola verebilir ya da oyun arasında kendinizi kötü hissettiğinizde dinlenme alanlarında dinlenebilirsiniz. Molalarda yiyecek ve içecek tüketimi yapılabilir. Seanslar bitmeden önce verilen küçük molalar performansınızın artmasına etki edecektir. Kendinizi kontrollü bir şekilde oynayacağınız oyunlarda riskleri azaltmış olursunuz. Hızlı bir oyun olması alışık olmadığınız bir performans sergilemenizi gerektirecek durumlarla karşılaşmanızı sağlayacak. Hedefler çok uzakta olmasa da atış yapmak odaklanmayı gerektirecek bir durumdur. Hem gizlenmek hem odaklanmak çevik davranışlarınızla aktif hale gelecektir.

Related posts

Leave a Comment