Odema Tesettür Mayo

Tesettür giyim tarzını benimsediyseniz ve yazın sıcağından biraz olsun uzaklaşmak için tatile çıkacaksanız bu makalemizde sizler için incelediğimiz odema tesettür mayo serisinin nehir 2118 modeline göz atabilirsiniz. Bu yazımızda ele aldığımız odema tesettür mayo serisinin en çok tercih edilen modeli olan nehir 2118 tesettür mayo € polyester ve   likra malzemeden üretilmiştir. Likranın elastik verici yapısı sayesinde odema tesettür mayonuz üzerinize tam oturacak ve daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yine odema tesettür mayonun üretiminde kullanılan bir diğer malzeme olan polyester yumuşak dokusuyla yaz sıcağının etkisini en aza indirmekte ve cildinizin tahriş olmasını engellemektedir. Hava geçirgenliği en üst noktada olan polyester ve likradan üretilmiş olan tesettür mayo keyifli bir gün geçirmenizi sağlarken aynı zamanda sağlıklı bir gün geçirmenizi de sağlamaktadır.tesettür mayo, odema tesettür mayo, tesettür mayo satın alma

Lacivert rengi ile plajda fazla göze batmayacak renk ve şekilde üretilmiş olan tesettür mayonuz ile mayo ihtiyacınızı giderirken diğer insanların dikkatini çok çekmezsiniz. Tesettür giyimin amacı bayan bedenini arka planda bırakmak olduğundan lacivert renk ve sade olarak üretilmiş olan odema tesettür mayo tesettür giyim tarzının tam olarak amacına ulaşmasını sağlamaktadır. El ve ayak bileğine kadar uzanan yapısıyla odema mayonuz vücudunuzu kapatırken takımın içinde yer alan başlık ile de saçınızı örtebilirsiniz. Mayo takımı ile aynı renk ve desende üretilmiş olan başlık da yine polyester ve likradan üretilmiştir. Bu sebep ile mayo takımınızın gösterdiği tüm özellikler başlığınızda da bulunmaktadır.

Bugün sizlere odema tesettür mayo serisinin nehir 2118 modelini tanıttık. İlerleyen günlerde diğer tesettür mayo marka ve modellerini paylaşmaya devam edeceğiz. Daha fazla tesettür mayo hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment