Loreal Serie Expert Density Advanced Shampoo

Fayda ve içerikleri

L’orel’in kullanıcıları için sunduğu yeni yoğunlaştırıcı şampuanı Loreal serie expert density balance shampoo incelmiş, yıpranmış, canlılığını kaybetmiş ve dökülen saçlar için özel bakım yapmak amacıyla üretilmiştir. B6 vitamini ile saçları dipten uca kadar beslerken canlılığını yeniden kazandırır ve ince kalmış saç tellerine yeniden yoğunluk hissi katar. Saçın kaybettiği tüm besinleri karşılayarak saç dökülmelerini en aza indirir.loreal bakım şampuanı, loreal serie expert şampuan, saç bakım şampuanı

Saç derisini saçın uzamasına engel olan kapalı gözeneklerden arındırır. Omega 6 yağ asitleri sayesin de saçta bulunan SOD enzimini arttırır. SOD enzimleri saçta bulunan güçlü antioksidan enzimelerdir. Bu enzimler saçta bulunabilecek serbest radikallere karşı güçlü bir anti-age olarak savaşır ve bu sayede de saç telleri güçlenerek hacim kazanır. L’oreal’in neredeyse her serisinde bulunan glicerin saç derisini derinlemesine nemlendirirken, teknolojiden faydalanırak geliştirilen özel içerik maddesi polikuaterniyum-10 saçı ağırlaştırmadan kurtararak saçların nemlendirici krem olmadan rahatça açılabilmesini sağlar.

Kullanım bilgisi

L’oreal serie expert density balance shampoo kullanılmadan önce saçlar iyice nemlendirilmelidir ve bu işlem şampuanın eşit dağılabilmesi için önem taşımaktadır. Nemli saça yapılan nazik uygulamanın ardından emülsiyon yapıldığından emin olunmalıdır. Aksi takdirde sonuç umulduğu gibi olmayacaktır. Saça uygulanan şampuan saçta 2-3 dakika bekletildikten sonra saç iyice durulanmalıdır.

Şampuanın gözle temas etmesi halinde gözler iyice durulanmalıdır. Şampuan gerek duyulur ise ikinci defa aynı işlem şekli ile tekrar kullanılmalıdır.

Related posts

Leave a Comment