Lamina Diş Fiyatları

Lamina dişler daha az diş problemi olan kişiler için uygulanması uygun olan bir tedavi şeklidir. Özellikle estetik açıdan bozuk görünümlü olan diş yapılarını düzelterek güzelleştirmeye yarar. Dişleriniz içe ya da dışa doğru bakıyorsa, dişlerinizde renklenmeler ve lekeler oluşmuşsa, diş aralarında fark edilecek derece de açıklıklar varsa, dişleriniz kısa ya da çok uzunsa yapılabilecek en iyi tercihiniz lamina diş olmalıdır. Ayrıca bu sıkıntılara bağlı olarak dudak ve yüz görünümünde sizi rahatsız edecek unsurlar olabilir. Dudakların kısa dişler olması ile içe dönmesi ya da öne çıkan büyük dişlerle dudakların öne çıkması, aralıklı diş yapısı ile rahatça gülüp konuşamamanız bu dişleri yaptırmanızda en büyük etken olacaktır.  Öncelikle dişlerde bir sorun yoksa diş aralarındaki taşlar temizlenmelidir. Diş yüzeyine yapıştırılan farklı renk tonları ile lamine dişler daha sağlıklı olmanızı sağlar. Diş yüzeyleri pürüzsüzleştirilen dişlerin ölçüleri alınarak tedavi başlar. İlk aşama diş beyazlatmadır. Sonraki aşama dişinizin sorununa göre kaplama yapılmasıdır. Diş üzerine yapıştırılan yaprak görünümlü lamineler gülüşlerinizi daha belirgin hale gelecektir.   lamina diş fiyatları ne kadar, lamina diş fiyatlarını etkileyen şeyler, lamina diş fiyatları ne kadar

Lamina diş fiyatları diğer diş fiyatı seçeneklerine göre daha ucuzdur. Kolay bir estetik tedavi yöntemi olan bu uygulama yüz lira ile dört yüz lira arasında bir fiyat belirtmektedir. Görünüm açısından güzel olmak isteyen kişiler bu tedaviyi seçebilir. Kolay ve ucuz olması bu sektörün çoğalmasının sağlamıştır. Yapılan tedavi çok uzun ömürlü olmasa da sizi tatmin edecek kadar güzeldir. Dolgu maddesi ile dişin dış kısmına şekil verilerek uygulanan bu işlemde diş aralarını kapatmak daha kolay olacaktır. İkinci işlem olarak yapılan cilalama işlemi ile dileriniz daha parlak olur. Bu parlaklık dişlerinizin kullanımı süresince geçmez. Kaliteli bir cila ile cilalanan dişler sağlığınızı riske atacak bir unsur teşkil etmemektedir.

Sağlığımız her açıdan önemli bir konudur. Özellikle dişler bakılmadığı zaman kaybolma riski altında kalırlar. Kaybolan dişinizin yerini asla başka dişlerle tamamlayamazsınız bu yüzden yıpranmadan ve kırılmadan dişlerimize gereken önemi vermeliyiz. Sadece güzel görünmek için değil sağlığımız için dişlerimize bakmakta acele etmeliyiz.

Related posts

Leave a Comment