Koç Burcu Kadını ve Özellikleri

Koç burcu kadınlarının en belirgin özelliklerinden biri baskın karakterli ve asil olmalarıdır. Esasında tam bir hanımefendi görümüne sahiptirler. Oldukça akıllı, zeki olmakla birlikte asalet timsalleridir. Kendileri aleyhine olan bir durumu akıllıkları ile lehlerine çevirebilirler. Genel olarak sosyal olurlar, dostlarıyla ve çevreleriyle iyi bir iletişim halindelerdir. Eğlenmeyi ve mutlu olmayı severler. Enerjileri çoğu zaman yüksektir bu sebepledir ki girdikleri ortamlarda hemen dikkat çekerler. Herkesin ilgisini çabucak kazanırlar. Bu onların en tipik özelliklerinden biridir.koç burcu kadını, koç burcu kadını davranışları, koç burcu kadını nasıl davranır

Koç burcu kadınları genellikle beğenilmeyi ve övülmeyi severler. Hatta bununla beslendikleri söylense pek abartı olmayacaktır. Kendi ilgi alanına giren şeylerin peşinden giderler, merak duymadıkları, ilgisini çekmeyen hiçbir konun peşinden gitmezler. Onlara kimse zorla bir şey yaptıramaz. Bir şey yapacaksa o mutlaka kendisine de mantıklı geliyor olmalıdır. Koç burcu kadınlarının arkadaşlık bağları oldukça sağlamdır. Arkadaşlarını oldukça sahiplenir ve benimsenir. Kırmızı çizgilerinden biri aileleri ve arkadaşlarıdır.

Koç burcu kadınları özgüvenlidir ve bu özgüvenleri onları akıl vermeye yöneltir. Çevresine akıl vermeyi, onları dinlemeyi ve sorunları ile ilgilenmeyi severler. Sözlerinin dinlendiğini görmek onları mutlu ve onore eder. Hayvan sever kişilerdir, he ne kadar dışarıdan sert mizaçlı kişiler olarak görülse de aslında oldukça merhametli ve yufka yüreklilerdir. İnsanları kırmaktan ve incitmekten sakınırlar. Dobra insanlardır. Lafı eveleyip gevelemeden direkt olarak söylerler. Ancak patavatsız değillerdir. Doğru üslubu bilirler ve yersiz konuşmazlar. Kavgacı değillerdir ancak düşündüklerini söylemekten bir adım geri durmazlar.

Koç burcu kadını genellikle ne isterlerse onu elde ederler. Azimli davranıp nasıl hareket edeceklerini bilirler. Para konusunda biraz savurgan olurlar. Tutumlu olmayıp başkaları için de olsa gereksiz harcamalar yapmayı severler. Bazen anlık hisler ile hareket ederler. Duygusal ve alıngan olurlar. Anaçtır ve özgür ruhlulardır. Evlerine bağlılık hissederler. Sabırlıdır ancak sabrettiklerini içinde biriktirmeleri ile bilinirler. Günü gelindiğinde sabrettiği noktaları söylemekten çekinmezler. Becerikli olurlar. Pek çok işi bile aynı anda yapabilirler. Espri yetenekleri gelişmiştir. Ortamda gerek konuşmaları gerekse de esprileri ile oldukça dikkat çekerler.

Related posts

Leave a Comment