Kayra Giyim Şal Modelleri Nelerdir?

Kayra, hem genç tesettürlü bayanların hem de ileri yaştaki tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen bir tesettür giyim markasıdır. Bu markanın birçok bayan tarafından tercih edilmesinin elbette birçok nedeni vardır. Markanın model çeşitliliği, tesettürlü bayanları cezbeden durumlardan biridir. Kayra markasından tunik, elbise, etek gibi birçok iç giyim eşyasını satın alabileceğiniz gibi dış giyimde ve başörtüsü olarak kullanılabilecek birçok giyim ürününü de elde etme imkânınız vardır. Kayra giyim başörtüsü modellerine baktığımızda başörtülerinin şallardan oluştuğunu görüyoruz. Kayra markasının şal modellerini incelersek şu şekilde açıklama yapmak mümkündür:kayra giyim, kayra giyim şal modelleri, kayra giyim başörtü modelleri

  • Kayra giyimin şallarını incelediğimizde farklı model, desen ve renklerde şallar olduğunu görebiliyoruz. Karşımıza ilk çıkan modeller ise çift yönlü kullanılabilen ipek şallardır. Yani bu modellerde genellikle şalın bir tarafında farklı bir renk varken diğer tarafında da farklı bir renk kullanılmaktadır, daha doğrusu aynı rengin tonları kullanılmaktadır. Ayrıca bu şallarda püskül bulunuyor.
  • Kayra giyimin bir diğer şal modeli de karışık renklerden oluşan şallardır. Bu modelde birçok renk kullanılmıştır ve bu model de gayet şık bir modeldir. Bu şal modelinde de püsküller bulunmaktadır.
  • Kayra giyimin şal modellerinden bir başkası da şifon şallardır. Bu modellerde de farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Modellerin uç kısmı güpürlüdür. Ayrıca bu modellerde de düz renkler kullanılmıştır.

kayra giyimŞallar, şifon ve ipek olmak üzere iki farklı kumaştan üretilmektedir. Bunlar da bayanların en sevdiği ve en çok tercih ettiği kumaşlardır. Zira kaygan bir eşarp kullanmak yerine ipek ya da şifon bir şal kullanmak daha mantıklı olacaktır. Kayra markası da tesettürlü bayanların seçimlerine göre ürün yelpazesini oluşturmakta ve genişletmektedir. Kayra giyim şal modelleri genç tesettürlü bayanlara hitap ettiği gibi ileri yaştaki tesettürlü bayanlar da saçlarını örtmek için şal kullanmayı tercih edebiliyor. Tesettürlü bayanların yanı sıra tesettürlü olmayan bayanların kullanması için de çok şık ve çok modern şal modelleri bulunmaktadır. Zira tesettürlü olmayan bayanlar da şalı bir aksesuar olarak kullanmayı çok sevmektedirler. Kısacası, Kayra markasının sunduğu alternatifler ve şık modeller arasında seçim yapmak bayanlara kalıyor.

 

Related posts

Leave a Comment