Güngören Sürücü Kursu Fiyatları

Ehliyet almaya karar veren insanlar özellikle bunun kendisine ne kadara mal olacağını düşünmeden edemiyor. Çünkü ekonomik açıdan önemli bir gider olarak cepten çıkıyor. Güngören sürücü kursu fiyatları yenilenen sürücü kursu fiyat tarifesine göre düzenlenerek ücretlendirme yapılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemeye göre taban fiyatı uygulaması getirilmiştir. Buna göre artık sürücü kursları dilediği gibi yüksek fiyat ile ehliyet veremez. Tabi ki milli Eğitim Bakanlığı bu konuda sürücü kurslarının haklarını gözetmeyi amaçlıyor. Hem kurs sahipleri hem de vatandaşın karşılıklı kazançlı çıkması bakımından böyle bir düzenleme getirildi. Zira son yıllarda giderek artan ehliyet başvuruları böyle bir düzenleme getirilmesini zorunlu hale getirdi.güngören sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları, güngören sürücü kursu özel ders

Ekonomik Fiyata Direksiyon Dersi

Güngören de hizmet veren sürücü kursları genel olarak direksiyon dersi için de müşterilerini zorlamayacak bir tarife uygulamayı tercih ediyor. Hem ehliyet sahibi olup hem de fazla ücret ödemeden bu belgeye sahip olmak artık daha kolay. Güngören sürücü kursu fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse ortalama bir tarife uygulanmakta. Kurslar da taban fiyatlar sınıfına göre 650 den başlayıp 1500 e kadar değişmektedir. Örneğin B sınıfı ehliyet almak isteyen bir insan 1500 Türk lirasını gözden çıkarması gerekiyor. G sınıfı ehliyet mesela en düşük fiyat olarak göze çarpıyor. G sınıfı ehliyet almak isteyen biri ise 650 lira para ödemek zorunda. Tabi bu fiyatlar kurs harçları haricinde olan fiyatlardır. Kurslar da teorik dersler 70 direksiyon dersi ise 80 lira olarak hesaplanır. Bir kere de sınavı geçenler başka ücret ödemeyecek. Ama geçilmeyen her sınav ekstra ücret anlamına geliyor.

Ehliyette Yeni Dönem

Ehliyet sınavı artık kabus olmaktan çıkıyor. Yeni düzenlemenin ardından artık kurs yöneticileri kursiyerlerin tek seferde sınavı geçmeleri için önemli bir çaba sarf ediyorlar. Ekstra ders ve sınav demek ekstra kazanç değil mi diye sorabilirsiniz. Ama bir sürücü kursunda sayısal olarak ne kadar çok kursiyer ilk sınavda mezun olursa, kursun başarı değeri o kadar artması demektir. Güngören sürücü kursu fiyatları taban fiyata çekmesi de ayrıca çoğalan talebin başka bir sebebidir. Www.xxx.com adresinden kolaylıkla kaydınızı yapabilir ve deneyimli bir sürücü olmanın ilk adımını atabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment