Gülüş Tasarımı Uygulamaları

Gülüş Tasarımı

 Son yıllarda oldukça popüler olan ve birçok merak eden tarafından gülüş tasarımı nedir sorusunun yönelttiği bir uygulama olan gülüş tasarımı uygulamaları komple ve bir bütün olarak ağız içi sağlığının ve estetiğinin sağlanması ilkesine dayanmaktadır. Bize gülüş tasarımı nedir sorusu ile gelen hastalara detaylı olarak bilgi vermekte ve uygulamalar hakkında akılda soru işareti bırakmayacak ölçüde çalışmalar yürütmekteyiz.

 Gülüş Tasarımı Uygulamaları Nasıl Yapılır?

 Hastalar tarafından gülüş tasarımı istanbul ölçeğinde ele alınan uygulama, birçok farklı işlemi bir arada sunmaktadır. Öncelikli olarak rutin kontroller yapılmaktadır. Pembe ve beyaz estetik olarak adlandırdığımız uygulamalar son teknoloji cihazlar vasıtasıyla görünür bir konuma getirilmektedir. Öncelikli olarak ele alınan pembe estetik kısmıdır. Bu diş eti seviyelerinin ve sağlığının kontrol edildiği alandır.gülüş tasarımı, gülüş tasarımı yapımı, gülüş tasarımı nasıl yapılır

 Diş etlerinin istenen seviyeye çekilmesinden sonra beyaz estetik uygulamaları devreye girmektedir. Beyaz estetik ise direkt olarak dişlerin sağlığına müdahale etmektedir. Burada dişler birbirleriyle uyumlu bir şekilde aynı boyda tutulmaktadır. Daha sonra ise sararmış ya da yıpranmış dişlere tıbbi gereçler ile müdahale etmekteyiz. Çevresel ve beslenmeye dayalı sebeplerden dolayı leke tespit edilmiş tüm dişler beyaz ve lekesiz bir seviyeye çıkarılmaktadır. Gülüş tasarımı istanbul kapsamında aynı zamanda dudak seviyesi de kontrol edilmektedir.

 Dudaklar gülüş tasarımı için ideal bir seviyeye çekilip sağlıklı görünen dişlerin ön plana çekilmesi için bir dizi testlerden geçirilmektedir. Son olarak bonding uygulamaları da yapılmaktadır. Bu da genelde genetik olarak dişlerde kırık ve uyumsuzluk problemi olan vakalarda uygulanan ve &100 başarı ölçeği sağlayan bir işlemdir.

 Gülüş Tasarımı Seans Süreleri

 Merak edilen bir diğer husus ise gülüş tasarımı işlemlerinin seans süreleri. Bu süreler stabil olmayıp hastadan hastaya değişmektedir. Birçok ağız içi problemi olan hastalarda 4 ya da 5 seans uygulanmaktadır. Ancak bir günde başlayıp bitirdiğimiz gülüş tasarımı uygulamalarımız da mevcuttur.

 Gülüş Tasarımı Avantajları

 Uzun süreli sağlık ölçütleri sağlayan gülüş tasarımları ile birlikte kişiler psikolojik olarak rahatlamakta ve gülerken elleriyle ağzını kapamak zorunluluğundan kurtulmaktadır. Aynı zamanda çeşitli içeceklerin akabinde bozulma ve sararma gibi etkiler de tamamen sona ermektedir.  

Related posts

Leave a Comment