Göğüs Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekli Durumlar

Göğüs estetiği, göğüs ölçülerinden memnun olmayan bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Elbette ki bazı bayanlar küçük ölçülerinden şikâyetçi olurken bazı bayanlar ise maalesef oldukça büyük göğüslere sahip olmalarından dolayı rahatsız olmaktadır. Elbette ki bu iki işlem için uygulanan yöntemler oldukça farklı oluyor. Mesela, göğüs estetiği hakkında detaylara yer verirken, göğüs büyültme ameliyatları hakkında şunlara yer vermek bilgi sahibi olabilmenizde yardımcı olacaktır.göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yaptıracakların bilmesi gerekenler, göğüs estetiğinin önemli yanları

Göğüs büyütme işlemleri

Küçük göğüslere sahip olan bayanların tercih ettikleri bir operasyon olup, cerrahi müdahale ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Yani, kesik ve dikiş izlerinin olduğu bir işlem olarak bilinir. Fakat 6 ay 1 yıl içerisinde izler etkisini kaybedip normal bir ten özelliğine dönüş yapabilecektir. Tabi ki bu durumda uzmanın alanında profesyonel olması da aranan özelliklerden olmalıdır.

Göğüs büyütme işlemlerinde genel olarak iki ayrı tip silikon kullanılmaktadır. Göğüs proteze olarak bilinen bu silikonlar, yuvarlak ya da anatomik olarak adlandırılmaktadır. Anatomik model standart bir göğse daha çok benzediği söylenenler arasında olurken, göğüs estetiği hakkında detaylardan birisi de yuvarlak protezin dikey ve yatak çaplarının birbirine eşit olduğudur. Fakat anatomik modelin dikey uzunluğu yatak uzunluğuna göre daha fazladır.

Kararı doktorunuz ile birlikte verin

Kendiniz için uygun olan modele, doktorunuz ile birlikte karar vermek daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Elbette ki bu işlemlerden önce bazı test ve analizlerin yapılması daha doğru seçimler için sizlere yardımcı olabilecektir.

Related posts

Leave a Comment