Göğüs Dikleştirme İçin Yapılması Gerekenler

Birçok kadın için sarkık göğüsler üzücü bir durumdur. Kadınlalar da göğüsler zaman ile eski sıkılığını ve şeklini kaybedebilir. Bu duruma çeşitli sebepler neden olabilir. Bebek emzirme, yaşın ilerlemesi ve yer çekimi gibi faktörler göğsünüzün sarkması için başlıca nedenlerdir. Genellikle kendi meme boyutundan memnun fakat sarkıklığından şikâyetçi kadınlara Göğüs Dikleştirme Ameliyatı önerilirken zaman içinde göğsünde küçülme olan kadınlara ise meme protezi önerilir.göğüs dikleştirme yöntemleri, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme

Göğüs Dikleştirme İçin Yapılması Gerekenler konusundan devam edecek olursak öncelikle düzenli göğüs egzersizleri yapmanız gerekmektedir. Bu egzersizlere ek olarak göğüs kremleri kullanarak aynı zamanda göğüs hacminizi de arttırmanız mümkün olacaktır. Fakat özellikle ilerleyen yaşın sonucunda meme dokusunda zayıflama meydana gelir. Bu zayıflamanın sonucunda meme yerçekimin de etkisi ile aşağıya doğru sarkar. Bunun en etkili çözümü bir estetik cerraha giderek göğüs dikleştirme ameliyatının yapılmasıdır. Bu ameliyat 1,5 ila 2 saat arasında sürmektedir. Ameliyat bittikten sonra ise birkaç güne normal hayatınıza dönebiliyorsunuz.

Kadınların en önem verdikleri organları başında gelen göğüsleri her zaman dik ve güzel görünmesini isterler. Fakat çoğu durumda bu meydana gelememektedir. Öncelikle memenin vücuda göre küçük kalması ya da yaşın ilerlemesi dolayısı ile meme de bir sarkma meydana gelmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu durumlar artık kalıcı olmaktan çıktı. Estetik doktorunuza giderek detaylı bilgi alabilir ve göğüs dikleştirme ameliyatı yapabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment