Canlı İddaa Oynama Taktikleri

Gelen sorulara dayanamayarak sizlere canlı iddaa oynama taktikleri hakkında bir şeyler söyleyeceğim. Taktik bilmeden para kazanılır mı diye soranlar da olmuyor değil. Kazanılır tabii niye kazanılmasın. Sonuçta top yuvarlak ve herkes iyi ya da kötü bir şekilde kupon oluşturup öyle ya da böyle para kazanabiliyor. Ancak taktik, yol yordam bilirseniz daha güzel kuponlar ortaya koyabilir ve daha güzel paralar kazanabilirsiniz. Ben şahsen daha fazla para kazanabileceğim yollar varken gidip de daha az kazanacaklarım ile uğraşmazdım. 3 kuruş kazanacağıma 5 kuruş kazanırım daha iyi mantığında düşünen biriyim siz de umuyorum ki böylesinizdir. Neyse geçelim taktiklerimize.Canlı iddaa oynama yöntemleri, Canlı iddaa oynama stratejileri, canlı iddaa oynama taktikleri

Canlı iddaa oynama stratejileri para kazanmak isteyen kişiler için önemlidir. Bu stratejilerin en başında bence iyi bir analizci olmak geçmelidir. Her ne kadar canlı iddaa oynayacak olsanız da takımların son durumları hakkında bilgi sahibi olmanız kuponlarınızın tutma yüzdesini etkileyecek bir şeydir. Bu nedenle mutlaka kuponlarınız için gereken özveriyi gösterin ve takımlar hakkında bilgi edinin. Bilginiz olan takımların maçlarında emin olun kendinizi daha rahat hissedecek ve daha garanti tahminlerde bulunabileceksiniz.

Canlı iddaa oynama yöntemleri arasında benim en çok sevdiğim ise ikinci yarıyı bekleme taktiğidir. Maçın ilk yarısında takımların sahaya alışmasını beklerim, ikinci yarıda takımlar sahaya ve birbirlerine alıştığı için daha kesin ataklar yapılır ve böylece ne zaman ne olacak tahmin etmek daha kolay olur. Misal dakika 35’te yapacağınız tahmin ile 75’te yapacağınız tahmin arasında dağlar kadar fark vardır. Sadece iddaa oranı farkı olarak söylemiyorum bunu oyuncuların ve oyunun genel durumu ile ilgili bir şey bu. Benim tavsiyem mutlaka maçın ikinci yarısını bekleyin, ondan sonra kuponlarınıza yön verin. Acele etmeye hiç gerek yok, bir maç için iddaa oynayamazsanız başka bir tanesi için oynarsınız. Neticede bir maça oynamazsanız en fazla kaybedeceğiniz şey kazanacağınız ikramiyedir. Diğer tarafından bakarsanız da aceleci davranıp yapacağınız kuponlar yüzünden kaybedeceğiniz parayı korumuş olursunuz. Son seçim sizin..Bol şans dilerim..

Related posts

Leave a Comment