Büyük Beden Abiye Fiyatları

Hepimiz biliyoruz ki, birçok bayanın ortak sıkıntısı özel gün ve geceler için kıyafet seçiminde kararsız kalmak. Bu durumda büyük beden bayanların işi ise daha zordur. Fazla kilolu bayanların çoğu, abiye bulmakta sıkıntı yaşamakta, abiyelerin kendilerine yakışmayacağını düşünmekte ya da bulsa da büyük beden abiye fiyatları genel itibariyle pahalı olmakta.büyük beden abiyeler, büyük beden elbise fiyatları ne kadar

Büyük bedene sahip bayanlar, abiye konusunda düşüncelerini değiştirmeli; nerdeyse her marka olsun, mağazalar, online alışveriş siteleri olsun büyük beden kıyafet üretimiyle kalmadı, vücudunuza uygun standartlarda modeller üretti. Yani artık kilolu olmak, şık olmamak için bir bahane değil. Büyük beden abiyede renk kombinasyonunu tek renk seçerek hatlarınızı da düzgün gösterebilirsiniz. Büyük beden abiyelerde tulum modası da mevcut, buna en uygun renk de kırmızı ya da siyah olacaktır şüphesiz. Elbiselerde sadece koyu renk değil açık renkler de tercih edebilirsiniz. Büyük beden elbise seçiminde esnek kumaşları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Eğer karın veya basen bölgesinde fazlalığınız varsa A tipi denilen yukarısı dar olup aşağıya doğru genişleyen modelleri denemelisiniz. Abiyeyi diz hizasında seçip orta uzunlukta da topuklu ayakkabı kullanırsanız olduğunuzdan uzun ve zayıf görünürsünüz. Çantanızı da büyük seçmemeniz sizi daha şık gösterecektir. Frapan ve modern bir görüntü elde etmek isterseniz de dantelli uzun abiye modeli seçebilirsiniz. Özetleme yapmak gerekirse çoğu bayanın vücut bölgelerinde istemediği fazlalıkları mevcut; fakat moda dünyası küçük dikiş, kesim, kumaş, renk ya da desende küçük hilelerle sorunlu bölgeyi yok etmekte. Burada önemli olan vücut yapımıza yakışacak doğru parçayı seçmek. Bunun için belki sizlere online alışveriş siteleri riskli gelebilir. Sonuçta abiyeler askıda durduğu gibi vücutta durmayabiliyor. Fakat bunun da bir çözümü var, hemen pes etmeyin. Bu gibi durumlarda bir beden büyük almak daha uygun olacaktır ki; daraltmak gibi bir çaresi var; fakat küçük beden bir parçada yapılabilecek fazla bir şey yok.

Şıklıktan taviz vermemek adına büyük beden abiye fiyatları uygun olan mağazaların hangi bölgelerde bulunduğunu, hangi online sitelerin uygun ve kaliteli olduğunu araştırmalısınız.

Related posts

Leave a Comment