Bir Karcher Harikası: ECO!EFFICIENY

Temizlik Maddeleri Yeterli Dozajda

Çevreyle en iyi dost ve ekonomik temizlik maddesi, elbette ki hiç kullanılmayandır. Karcher Dose teknolojisi, temizlik maddelerinin tam olarak dozajda olmasını sağlar ve bunun sonucunda, önemli anlamda daha düşük tüketim elde edilir.halı yıkama, karcher halı yıkama makinesi

Daha Az Malzeme Kullanımı

İdeal düzeye getirilmiş tasarımlar ile daha az malzeme tüketimi sağlanır. Ayrıca parça sayısı azaltılmış olur. Ortalama olarak, Karcher makineler, rakip firmaların karşılaştırma yapılabilecek makinelerine göre daha az parça içerir. Bunun sonucunda makineler daha hafif olmakla beraber, diğer yandan üretim sırasında ciddi miktarda ham madde ve enerji tasarrufu da sağlanır.

Toz Filtrelemesi Daha Verimli

İnsanlar ve çevre için toz uğraştıran, sorun olan bir maddedir. Ayrıca sağlık ve ekoloji için de zararlı olabilir. Karcher elektrikli süpürgelerde tam otomatik filtre temizleme amacıyla Tact ve Tact2 sistemleri gibi modern parçalara sahip verimli filtreler ve aynı zamanda çıkan havanın da hijyenik olarak temiz olması ve parçacık içermemesi için HEPA filtreler kullanılmaktadır. Ayrıştırma derecesi daha iyi yapılan filtre torbaları ile kağıt filtre torbaları karşılaştırıldığı zaman iki kat kapasiteye ve daha uzun kullanım süresine sahip olurlar. Sonuç olarak, kritik işlemler için güvenlik sertifikalı elektrikli süpürgeler üretilmektedir.

Kolay Yedek Parça Temini

Model, üretimden kalktıktan sonra makine modeline de bağlı olarak Karcher,  on yıl süreyle yedek parça temin garantisi vermektedir.

Karcher’in Verimliliğini Keşfedin

Verimlilik yüksek performanslı yanmalı motorlar, azaltılan enerji tüketimi, ambalaj malzemelerinin azaltılması, temizlik maddelerinin daha az kullanılması için yüksek düzeyde konsantre temizlik maddelerinin kullanılması ve aynı zamanda yapısal geri dönüştürülebilirlik ve parçaların en aza indirilmesi gibi çeşitli şekillerde ortaya çıkar. Bunlar sadece yeni fikirler ve modern teknolojiler ile elde edilebilecek etkilerdir ki her şeyden önce yapılabilmeleri için yeterli isteğe ve beceriye sahip olmayı gerektirir.

Karcher, çok farklı alanlarda bulunan operatörlerin verimli, etkili ve çevreyle dost temizlik yapabilmelerini sağlayan eco!efficiency (ekoverimlilik) modunu taşıyan geniş seçenekli makineler ve temizlik ürünleri sunmaktadır. eco!efficiency moduna sahip Karcher makineler daha az kirlenme seviyesinde daha düşük enerji ile çalışabilme şansı da sunmaktadır. Böylelikle enerji ve temizlik maddesi tasarrufu sağlanmakta bununla beraber makine korunmaktadır. Standart eco!efficiency moduna sahip Karcher makineler sürekli olarak enerji, temizlik maddesi ve zaman tasarrufu sağlayan çok geniş teknik özellikler de sunmaktadır.

Related posts

Leave a Comment