Bakırköy Karın Germe Estetiği Sonrası

Estetik operasyonlar arasında genel olarak bayanların daha fazla tercih etmekte oldukları karın gerdirme operasyonları farklı yöntemler dahilinde tüketicilere sunulmaktadır. Yağ oranları ve uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösteren bu yöntemler şöyle olurken, iyileşme süreçleri hakkında da bilgilere Bakırköy karın germe estetiği sonrası olarak yer vermek önemlidir.karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası bakım, karın germe işlemi

Uygulanacak yöntemler

  • Mini karın germe
  • Tam karın germe

Tercih edilen yöntemden sonra, mini karın germe işlemi uygulanacaksa eğer, bunun sadece karın alt bölgesinde olduğunu bilmek önemlidir. Bazı bayanlarda sadece karının alt kısmında yağlanma olurken, bu durumda mini karın germe yeterli olabilmektedir. Daha kısa seanslar ile tamamlanan bundan farklı olarak, tam karın gerdirme ise şöyledir.

Tam kargın gerdirme işlemleri

Hamilelik ya da farklı sebeplere bağlı olarak karında sarkma, hem karın üst hem de alt bölgelerinde yağlanma, bunun yanı sıra bel kısmında da yer alan yağlanmaların her birinin bir arada olması durumunda tercih edilmektedir. Böylelikle her bölgede işlem uygulanarak operasyon tamamlanmaktadır. Bakırköy karın germe estetiği sonrası için iyileşme sürecine şu şekilde göz atabilmemiz mümkündür.

İyileşme süreci

  • Operasyonun ilk günlerinde elbette ki ağrılar ve şişliklerin oluşması mümkündür. Fakat ağrı kesiciler ile bu ağrılar kontrol altına alınabilmektedir.
  • Drenler 1-3 gün aralığında alınırken, dikişlerin ise 1-3 hafta aralığında alındığını bilmeniz gerekiyor.
  • İş hayatınıza 2 ile 4 hafta aralığında dönebilirsiniz.
  • İlk 3 ve 6 aylık süreçte yara ve dikiş izleri oldukça kötü görünebiliyor. Fakat 9 ay 12 ay sürecinde bu izlerin etkisini kaybettiği bilinenler arasında.

Related posts

Leave a Comment