Ameliyatsız meme büyütme estetiği nasıl yapılır?

Göğüslerini daha dolgun ve büyütmek için küçük olduğundan dolayı şikâyet eden birçok insan aynı zamanda bu rahatsızlığını gidermek için ameliyat olmaktan korkmaktadır veya farklı sebeplerden ötürü ameliyat olmak istemeyen ameliyatsız meme büyütme estetiği nasıl yapılır, diyen hastalar için geliştirilmiş olan bu yöntemle birlikte en kısa sürede göğüs büyümesi gerçekleşmektedir. Bu yöntem silikon protez yerine hastamızın vücudunda bulunan kendi yağından kullanılması öne plana çıkmaktadır. 2 Farklı yöntemle bu işlem yapılabilir. Birinci olarak hastamızın kendi yapının bu işlem için çıkartılarak, göğüs bölgesine enjeksiyon edilme yöntemidir. Diğer işlem ise, farklı hazır dolgu malzemeleri ile bu işlem için kullanılmasıdır. Bu uygulanan dolgular sayesinde istenilen ölçülerde göğüs büyütme işlemi sağlanabilir.ameliyatsız meme büyütme, meme büyütme estetiği, ameliyatsız meme büyütme estetiği

Yapılan göğüslerin kullanım ömrü nedir?

Ameliyatsız meme büyütme estetiği nasıl yapılır dedikten sonra yaptırmış olduğunuz göğüslerinizin aynı şekilde devamlı kalamayacağı için, belli bir ömür biçilmektedir. Kullanışmış olan yağların büyük bir çoğunluğu kendi vücudunuzdan alındığı için aynı formu koruma oranı yüksektir. Alınan yağların başka bölgeye aktarılması, orada kalıcı olarak durma oranı oldukça yüksektir. Göğsünüze enjekte edilen bu yağlar yaklaşık olarak 6-7 sene kadar orada kalabiliyor. Bu zaman geçtikten sonra vücudunuz bir şekilde oraya aktarılan yağlar vücudunuz onları dışarıya atarak vücuttan arındırılmasını sağlıyor. Vermiş olduğumuz süre her kişinin bünyesine göre değişiklik göstermektedir.

Şunu kesinlikle bilmesiniz ki yaptırmış olduğunuz bu işlem kesinlikle kalıcı bir işlem değildir, söylediğimiz süre geçtikten sonra tekrar yaptırmadığınız sürece eski haline dönmesi kaçınılmazdır.

Ameliyatsız göğüs büyütmenin avantajı nedir?

Yapılan bu yöntemle kazanmış olduğunuz en büyük avantaj uzun yıllar geçmiş olsa da işlemin geçici olmasıdır. Geçici olması sayesinde tekrar eski haline döndüğünde tekrardan farklı boyutlarda büyüklüklerde göğüslere sahip olabilme avantajınızın olmasıdır. Silikon yapılan göğüslerde bu durum mümkün olmamaktadır. Silikon takılan göğüslerde erime veya küçülme meydana gelmemektedir. Bu yüzden memnun olmadığınız zamanlarda, şikâyet ettiğinizde veya farklı boyutlandırma istediğiniz zamanlarda yeniden ameliyat masasına yatmak zorunda kalmaktasınız.

Bu durum da sizin yeniden bıçak altınıza yatmanız göğüs bölgesindeki derinin daha fazla deforme olması ve aynı zamanda ekstra bir maliyet söz konusudur.

Related posts

Leave a Comment